-Jak na větší návštěvnost

3. října 2009 v 17:05 |  Návody
Jak na velikou návštěvnost..?? tak čti...

1.) Hodně spřáteluj blogy! - lidé se na spřáteleňáky jiných blogů koukají rádi (někteří) a tak když budeš hodně spřátelovat, tak budeš mít větší návštěvnost. Ale pozor na ty SB podmínky: "Přijď minimálně 3x za týden!" nebo tak nějak. Do toho se lidi moc nehrnou a může se stát že tispřátelení odmítnou.
2.) Přidávej často nové články! - na blogu.cz se objevují nejaktuálnější články a i já se na ně občas kouknu a prohlížím si ty blogy co tam jsou. Lidé takhle možná narazí i na ten tvůj.
3.) Hodně comentuj! - a nezapomeň připsat tvůj web. Já když mi někdo napíše komentář, tak se na blog vždycky kouknu a možná ho i začnu navštěvovat denně.
4.) Napiš článek s tímhle textem:
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma , nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski , Kryštof , Red Hot Chili Peppers , nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne , Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe , Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (existuje to vůbec?!). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek.
Nevím jestli to funguje, ale možná i jo. Je tam hodně často vyhledávaných slov a tak člověk v seznamu možná narazí i na ten tvůj blog. Další věc ale je, jestli si ochotný/á takhle "podvádět" internetové uživatele. Ale pokud ti to je fuk, tak je to něco pro tebe. Já bych to neudělala, ale jako tip jsem to sem holt dala.
5.) Zvol vhodnou adresu! - Asi by se nehodilo nějaký písmenka a čísla (např. h13-t10h.blog.cz) ale nějakou, kterou by člověk mohl zkusit (např. hudba.blog.cz, zvirata.blog.cz,.....) ale jde o to, aby taky nějaká ta dobrá adresa byla volná =D
6.) Přehledné články a obsah - když budete psát dlouhé a nesrozumitelné články, tak k vám nikdo nebude chodit, ale musíte připojit také obrázky. To je hned zajímavější a zábavnější.
7.) Pěkný design! - stačí i ten předvolený ale hlavně aby to ladilo s ostatním pozadím a nebyla to stále opakující se fotka, protože potom to působí a je i roztrhané a nepřehledné.
8.) Blogové katalogy! - Dej svůj blog do nějakých "blogových katalogů" aby se o něm někdo dozvěděl! Např. http://blogy.top-firmy.cz/, http://www.e-blogy.cz/, .... těch je celá řada.
Tak přeji hodně návštěvnosti a úspěchu!→zdroj tu...←
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.